Marcin Kubisa Praktyka Lekarska

Medycyna estetyczna

W ofercie gabinetu znajduje się także zestaw zabiegów medycyny estetycznej

Umów się na wizytę

O szczegóły proszę pytać telefonicznie lub w trakcie wizyty.

cel zabiegu: leczenie zmarszczek mimicznych twarzy, leczenie nadpotliwości (dłonie / pachy)

jest naturalną toksyną o silnym działaniu, która powoduje hamowanie uwalniania się acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między mięśniami a nerwami. Toksyna ta, działa poprzez blokowanie tych połączeń, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi w tym przypadku do skurczów mięśnia poddanego zabiegowi. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet.

Toksynę stosuje się w medycynie w leczeniu różnych chorób jak zez, choroby neurologiczne przebiegające z nadmiernym napięciem mięśni, jak również nadmierną potliwości. Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się minimalne stężenia toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w którą poddano iniekcji.

cel zabiegu: Leczenie wypadania włosów

działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Najczęściej stosowany w dermatologii i medycynie estetycznej do leczenia i profilaktyki

osoczem bogatopłytkowym to zabieg autologiczny.

Oznacza to, że preparat wykorzystywany podczas zabiegu, uzyskany jest z organizmu pacjenta, w tym przypadku jest to krew. 

Terapia osoczem bogatopłytkowym znana jest w medycynie już od wielu lat.

Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane było w leczeniu trudno gojących się ran, w ortopedii, chirurgii.

Zadzwoń +48 696 670 857